European Congress of Radiology 2018 (ECR 2018)

Наші лікарі постійно підвищують свій професійний рівень та беруть участь у роботі вітчизняних і міжнародних з'їздів, симпозіумів, конференцій. 

Так у 2018 році наші спеціалісти

взяли участь в найбільшому 
європейському радіологічному конгресі "European Congress of Radiology" (або "ECR"),

який проходив з 28 лютого по 04 березня 2018 р. у м. Відень (Австрія) (Vienna, Austria).

Конгрес

Конгрес проходив на найбільшому майданчику для заходів у Відні Austria Center Vienna.
За традицією, він є найбільшою подією в сфері радіології і найважливішим дискусійним майданчиком для фахівців галузі.


Європейський Конгрес Радіології - найбільш представницький форум в Європі за даною спеціальністю. Це тенденція динамічного і сервіс-орієнтованого конгресу, добре відома як одне з найбільш інноваційних нарад в рамках наукового співтовариства, яке побудовано в унікальній атмосфері, що надихає.


Головною метою проведення конгресу було впровадження новітніх досягнень сучасної радіології в клінічну практику кожного лікаря. Під час конгресу проходили симпозіуми і практичні заняття по всіх можливих напрямах діагностики. Невід'ємною частиною конгресу була виставка, на якій провідні компанії галузі продемонстрували свої інноваційні рішення, технології та обладнання для діагностики захворювань.


В ході ECR велике значення мали майстер-класи, навчальні семінари та інтерактивні секції, під час яких наші лікарі отримали нові знання передових технологій візуалізації.