ПРО НАС

Врач с маммографии

Діагностичний центр ТОВ «Ф-1» центр МРТ і МСКТ діагностики, де працюють лікарі вищої категорії, які є першими спеціалістами МР-томографії в Україні (з 1991р).

 

Нашою ключовою компетенцією є поєднання інноваційного діагностичного обладнання  світового рівня і досвідчених фахівців.

Історія нашого центру почалась в 2006 році. Від початку роботи покращення якості обстеження - наше постійне завдання. За період роботи у сфері діагностики ми створили власну формулу якості.

 

Наша місія - допомогти лікарю поставити правильний діагноз і визначити найбільш ефективний шлях до одужання. Результати досліджень, які виконуються в діагностичному центрі, надають лікарям діагностичну інформацію, необхідну для прийняття важливих для здоров'я і життя пацієнта медичних рішень.

Наші спеціалісти

Сорокін
Сергій Валентинович

Головний лікар

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Досвід роботи 33 роки

Єфімов
Валерій Іванович

Завідувач діагностичними кабінетами МСКТ / МРТ

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Досвід роботи 31 рік

Вансович
Віктор Олександрович

Лікар-рентгенолог

першої категорії

Досвід роботи 14 років

Єфімов
Владислав Валерійович

Лікар-рентгенолог

Досвід роботи 5 років

Наш центр оснащений Philips Intera 1.5T, який є флагманом напряму МРТ, забезпечує необхідну потужність, швидкість і функціональність при проведенні всіх типів досліджень

Philips Intera 1.5T
Philips Brilliance CT Big Bore

та Philips Brilliance CT Big Bore – одним із кращих апаратів МСКТ, що надає  високу якість візуалізації та має широке поле огляду, для точної діагностики онкологічних захворювань.

МРТ та МСКТ дослідження в ТОВ "Ф-1" проводяться з використанням обладнання світового лідера у сфері медичної діагностики  – компанії Philips.

Високотехнологічне обладнання